HOME | O NAS | OFERTA | RAJDY KONNE | KONIE | CENNIK | GALERIA | KONTAKT
Strona główna - Rancho Gryglówka

O NAS

Gryglówka to ranczo rodzinne które powstało z pasji jeździeckiej oraz miłości do koni. To rodzinna atmosfera i klimat dziskiego zachodu.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić osoby, dzięki którym powstał ośrodek.


Kinga Grygiel - od szalonego galopu wszystko się zaczęło...

Instruktor górskiej turystyki konnej, uczestnik szkolenia Jeździectwa Naturalnego Bez Tajemnic (JNBT) poziom L1,L2 (obóz konny) oraz poziom L3. Dzięki czemu w naszym ośrodku zostają wprowadzane metody treningu oparte na budowie poprawnych relacji człowiek-koń. Kinga to osoba młoda, która o koniach wie więcej niż nie jeden ”stary koniarz”. Dzięki pasji jeździeckiej oraz młodym spojrzeniu lekcje z Panią Kingą stają się interesujące i oryginalne.


Irena Grygiel - jej pasją jest jeździectwo a miłością konie.

Pasja Irenki rozpoczęła się gdy pierwszy raz wsiadła na konika w wieku 5 lat. Pokochała je tak mocno, że zmieniło to jej życie.
Każdy wolny czas spędzała przy koniach dzięki czemu dziś bierze udział w zawodach na arenie narodowej oraz międzynarodowej.

Jako 12 latka w kategorii dziecko zdobyła Mistrzostwo Dolnego Śląska. To był jej pierwszy mały sukces, następnie podbiła serca sędziów w konkurencji treli na koniu Tanatos zdobywając Mistrzostwa Polski.

Kolejny rok to nowe wyzwania, dodatkowe konkurencje oraz ciężka praca z młodym koniem. Rozpoczął się sezon na „Muchy”.
Muszka to koń rasy AQH przeznaczony do konkurencji reining. Intensywna praca całego teamu, trenera, Ireny oraz całej rodziny doprowadziły do wielu sukcesów młodej zawodniczki. Zdobyła wicemistrzostwo Polski oraz 5 miejsce na mistrzostwach Europy centralnej, które odbyły się na Wegrzech. Na Tanatosie w konkurencji trail w kategorii junior zdobyła Mistrzostwo Polski.

Doświadczenie Ireny pozwala nam podnosić poziom jeździecki naszych koni, jej doświadczenie zawodnicze jest bezcenne ;-)
Irka dba równie o to by w naszym ośrodku nigdy nie zagościła nuda.


Kazimierz Grygiel - dzięki niemu marzenia się spełniają.

Jego wsparcie oraz ciężka praca doprowadziły do powstania ośrodka. Wkłada wiele swojego czasu w opiekę nad końmi. Nie ma dnia kiedy nie zawitał by w stajni


Design: Studio Salwador